POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.

Střešní okna

keylite

Profesionální Irská střešní okna Keylite jsou skvělou volbou pro každou domácnost. Oproti ostatním oknům disponují integrovaným tepelným límcem, který zlepšuje zateplení oka. K těmto oknům jsou dostupné originální límce a rolety přímo od výrobce Keylite.

Irský výrobce střešních oken Keylite klade důraz na vývoj a výrobu produktů jenž se snadno instalují, jsou moderní, účinné a spolehlivé. Společnost je držitelem mnoha ocenění v kategorii střešních oken.

V nabídce nalenete nejen střešní okna, ale i rolety pro střešní okna a oplechování pro střešní okna. Každý produkt je navržen a vyroben s množstvím inovativnách řešení. Díky tomuto dlouholetému vývoji jsou vám k dispozici unikátní produkty velmi vysoké kvality, skvělého poměru cena / výkon a snadné instalace. Střešní okna Keylite jsou skvělou volbou pro stavební profesionály, ale i majitele domů.

 
   
 • pvc (2) Akce Novinka Tip Kód: PCPATG01C
  Střešní okno Keylite Polar PCP ATG kyvné, bílé, 3-sklo
  Momentálně nedostupné

   

  Na rozdíl od ostatních dostupných střešních oken, jsou okna Keylite vybavená integrovaným tepelným límcem. Jednoduše zatáhněte za pásku, a tepelný límec utěsní celý obvod okenního rámu. Střešní okna Keylite vynikají skvělou ventilací. Vestavěný filtr proti hmyzu je zárukou, že do místonosti proudí pouze čerstvý vzduch. Zasklení zahrnuje technologii Warm Edge. Okno obsahuje tvrzený vnější panel a vnitřní panel s hodnotou U-value 1,0 W/m. Střešní okno Futuretherm je kyvné okno vyrobené z dřevěného profilu. Okno je perfektní kombinací všech inovativních řešení, která byla vyvinutá a implementována ve firmě Keylite. Výhody: Vyrobeno z nejkvalitnějších impregnovanýc


  od 12 412,18 Kč včetně DPH
  od 10 258 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem