POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.
Akce Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

STROTEX V (135 g/m2), střešní membrána kontaktní, rozměr 1,5 x 50 m

1 hodnocení
 

Kontaktní střešní membrána 135 STROTEX V je vysoce propustná třívrstvá střešní membrána navržená jako předběžná krycí vrstva pod vnější střechou.Kontaktní střešní membrána 135 STROTEX je zcela vodotěsná a chrání tepelnou izolaci zvenčí z deště nebo sněhu, a je také výborným izolačním materiálem určeným pro izolaci stěn při stavbě a jako ochrana rámové konstrukce na dřevostavbách, srubů nebo při výstavbě bytových domů a průmyslových objektů. Kontaktní střešní membrána slouží k zabezpečení a ochraně střešních konstrukcí, izolačních materiálů a podkroví před vlhkostí z deště a sněhu, před prachem a sazemi a před nepříznivými účinky větru. Naopak má vynikající schopnost propustit vlhkost a páry vzniklé v interiéru.

Dostupnost Externí sklad
Běžná cena 1 800 Kč
Ušetříte 375 Kč (–20 %)
Měrná cena 19 Kč / 1 m2
1 425 Kč / ks
1 724,25 Kč včetně DPH
   
Značka STROTEX
Kategorie Kontaktní fólie
 

Membrána se doporučuje pro střechy v ekonomické technologii, zejména pro střechy v otevřeném zateplovacím systému. Vyznačuje se vysokou odolností vůči procesům stárnutí. Používá se zejména ve střechách pokrytých kovovými taškami. Může být použit přímo na tepelnou izolaci.

VYSOKÁ PROPUSTNOST PRO VODNÍ PÁRU

Díky inovativní technologii membrány Strotex eliminují rozdíl v koncentracích vodní páry a poskytují ochranu tepelné vrstvy střechy.

VODĚODOLNÝ

Chrání tepelnou izolaci zvenčí před deštěm nebo sněhem.

VLASTNOSTI VĚTRNÉ ZÁBRANY

Membrána může být díky své vysoké paropropustnosti a zároveň nepromokavosti ideální jako větruodolný materiál chránící tepelnou izolaci stěn a střech.

PARAMETR VLASTNOSTI

Hmotnost: 135 g/m²
Provozní teplota: -30 ÷ 80°C
Propustnost pro vodní páru (Sd) 0,02 m
Třída vodotěsnosti W1
Reakce na oheň Třída E
Odolnost proti UV záření 1 měsíc
Barva membrány šedá/bílá
Rozměry role 1,5m x 50m

ZPŮSOB UPEVNĚNÍ A PŘIPOJENÍ

Membrána by měla být spojena lepicí páskou pomocí rostliny definované čarami vytištěnými na membráně. Připevněte k krokvím pouze sponkami, dokončete pomocí oboustranné pásky Foliarex.

PODKLADY

✓ Označení CE ✓ prohlášení o vlastnostech ✓ technický
list ✓ hygienický
certifikát
✓ prohlášení o
shodě s nařízením REACH