POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.

POLGRID

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Bio-Geokompozit protierozní s travním semenem, POLGRID BIO Novinka Kód: 1256/POL2
  Bio-Geokompozit protierozní s travním semenem, POLGRID BIO
  Objednáno

  Bio-Geokompozit POLGRID BIO je kombinací tuhé geomříže a přírodní biotextilie na bázi bavlny s integrovanými travními semeny. Je to praktický a pohodlný způsob založení trávníků, ozelenění šikmých ploch, ale také cesta k zajištění povrchové stability svahů v blízkosti silnic a dálnic, železničních náspů, protipovodňových hrází a průmyslových oblastí. Umožňuje rychle pokrýt a ochránit povrch svahu a zabezpečit jej před erozí či povrchovým sesuvem zeminy.

  16 700 Kč (–23 %)
  15 548,50 Kč včetně DPH
  12 850 Kč / ks
  Značka: POLGRID
 • Geomříž výztužná tuhá dvouosá, POLGRID BiAx Kód: 1214/POL2
  Geomříž výztužná tuhá dvouosá, POLGRID BiAx
  Skladem (1 ks)

  Hrubá zrna zeminy po obou stranách geomříže pronikají jejími oky a jsou geomříží „uzamčena“ proti vzájemnému pohybu (tzv. interlock), čímž je dosaženo výsledného výztužného efektu v konstrukčních vrstvách. Rozložení působícího zatížení a tím příznivé ovlivnění sedání konstrukce. Úspora tloušťky podkladové vrstvy. Silnice, dočasné komunikace, parkoviště. Ochrana svahů proti padání kamenů.
  Vyrábí se děrováním pásu polypropylenu (PP) a poté jeho obousměrným natažením získají čtvercový tvar oka spolu s unikátní pevností k zachycení zatížení působícího v podélném i příčném směru, a sice dle jednotlivých variant v hodnotách 20/20, 30/30 nebo 40/40 kN/m.

  12 500 Kč (–30 %)
  od 10 454,40 Kč včetně DPH
  od 8 640 Kč / ks
  Značka: POLGRID

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem