POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.
Akce Novinka Tip Efekt lupa
 

THERMO TAPE, lepící páska k fóliím Difflex, 60 mm x 25 m

8 hodnocení
 

Systémová extrémně lepivá páska na spojování a opravy všech fólií REWASI TOP A REWASI THERMO, včetně fasádních DIFFLEX THERMO FASSADE, UV stabilní, pevná a přitom pružná díky svému PES nosiči. Teplotní stabilta až do 120 st. C, teplota zpracování je od 0 do + 40 st. C.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do
20.6.2024
Běžná cena 379 Kč
Ušetříte 110 Kč (–29 %)
Měrná cena 10,76 Kč / 1 m
269 Kč / ks
325,49 Kč včetně DPH
   
Značka BWK
Kategorie Lepicí pásky a tmely
 

THERMO TAPE pro opravu spárovací a fasádní membrány (konstrukce opláštění) na membráně uprostřed poškození, pokud je to nutné, naneste několik překrývajících se pásků počínaje od spodní části a přitlačte je; doporučujeme povrch důkladně otřít pomocí přítlačného válečku, aby nedošlo k pomačkání, je aplikována trvalá tahová síla věnovat pozornost. Opatrně vyřízněte a přilepte záhyby, které by mohly způsobit proniknutí vody do vazby. Zajistěte lepení bez napětí, v případě dlouhého lepení přes záhyby v případě potřeby lepte na několik překrývajících se pásů.

Podklad / povrch dráhy musí být suchý a zbavený prachu a mastnoty. Lze zpracovávat při teplotách od -10 ° C, ale nejlepší zpracování je možné od cca 5 ° C. Při velmi nízkých teplotách (<0° C) může velmi snadno vzniknout povrchový kondenzát, který se může usazovat na povrchu součástí. Po nalepení na tento povrch může extrémně jemný film jinovatka působit jako oddělovací vrstva.