POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.
 

THERMO TAPE, lepící páska k fóliím Difflex, 60 mm x 25 m

3 hodnocení
 

Systémová extrémně lepivá páska na spojování a opravy všech fólií REWASI TOP A REWASI THERMO, včetně fasádních DIFFLEX THERMO FASSADE, UV stabilní, pevná a přitom pružná díky svému PES nosiči. Teplotní stabilta až do 120 st. C, teplota zpracování je od 0 do + 40 st. C.

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 379 Kč
Ušetříte 110 Kč (–29 %)
Měrná cena 10,76 Kč / 1 m
269 Kč / ks
325,49 Kč včetně DPH
   
Značka THERMO
Kategorie Lepicí pásky a tmely
 

THERMO TAPE pro opravu spárovací a fasádní membrány (konstrukce opláštění) na membráně uprostřed poškození, pokud je to nutné, naneste několik překrývajících se pásků počínaje od spodní části a přitlačte je; doporučujeme povrch důkladně otřít pomocí přítlačného válečku, aby nedošlo k pomačkání, je aplikována trvalá tahová síla věnovat pozornost. Opatrně vyřízněte a přilepte záhyby, které by mohly způsobit proniknutí vody do vazby. Zajistěte lepení bez napětí, v případě dlouhého lepení přes záhyby v případě potřeby lepte na několik překrývajících se pásů.

Podklad / povrch dráhy musí být suchý a zbavený prachu a mastnoty. Lze zpracovávat při teplotách od -10 ° C, ale nejlepší zpracování je možné od cca 5 ° C. Při velmi nízkých teplotách (<0° C) může velmi snadno vzniknout povrchový kondenzát, který se může usazovat na povrchu součástí. Po nalepení na tento povrch může extrémně jemný film jinovatka působit jako oddělovací vrstva.

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.