POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.
Akce Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

TRAPÉZOVÝ PLECH XTP 35 / XVP 35 - STŘEŠNÍ / STĚNOVÝ

1 hodnocení
 

Základním materiálem je ocelový žárem zinkovaný plech povrchově upravený organickými povlaky. Tato kombinace tvoří materiál s výbornou pevností a odolností proti povětrnostním vlivům a korozi. V nabídce jsou plechy s povrchovou úpravou Polyester 25, Matt 25, ExtraMatt 35 se zárukou 15 let. Další možností je použití materiálu s povrchovou úpravou X-Cover. Nabízí zvýšenou odolnost proti korozi, mechanickému poškození a UV záření s prodlouženou garancí funkčnosti 30 let.

LÍBÍ SE VÁM PLECHOVÁ KRYTINA A NEVÍTE JAK OBJEDNAT? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT A MY PRO VÁS PŘIPRAVÍME CENOVOU KALKULACI DLE VAŠICH POTŘEB A PŘÁNÍ, VŠE NEZÁVISLE. PRO NABÍDKU VOLEJTE +420 602 322 043.

od 280,25 Kč / m2
od 339,10 Kč včetně DPH
Značka LEGOS
Kategorie Trapézové plechy
Zvolte variantu
Polyester 25µm, tl. 0,5 mm Externí sklad 299,25 Kč / m2
362,09 Kč včetně DPH
   
Polyester 25µm, tl. 0,6 mm Externí sklad 336,30 Kč / m2
406,92 Kč včetně DPH
   
X-Cover, tl. 0,5 mm Externí sklad 360,05 Kč / m2
435,66 Kč včetně DPH
   
Magnelis ExtraZinc Externí sklad 280,25 Kč / m2
339,10 Kč včetně DPH
   
ExtraMatt 35µm, tl. 0,5 mm Externí sklad 322,05 Kč / m2
389,68 Kč včetně DPH
   
 

Antikondenzační úprava ARCOND

Na interiérové straně neizolovaných střech vzniká v zimních měsících kondenzát, který může skapávat do vnitřních prostor objektu. Volitelné antikondenzační úprava trapézových plechů ARCOND se aplikuje na jejich interiérovou část za účelem eliminace skapávaní kondenzátu. Pro správné fungování úpravy ARCOND je nutné, aby byl střešní plášť odvětraný, díky čemž absorbovaný kondenzát vysychá. Při správné aplikaci dokáže antikondenzační úprava ARCOND absorbovat vlhkost až 900 g/m2

Povrchové úpravy

Magnelis

Magnelis je nový, výjemečný kovový povlak s vylepšenou odolností vůči korozi, která je až desetrkát vyšší než u galvanického zinkování. Díky tomu je tento materiál vhodný i do těch nejnepříznivějších podmínek. Povlak Magnelis má neutrální tmavě šedou barvu a trvale estetický hladký vzhled bez zinkového květu.

 

Polyester

Polyesterový lak 25 je určen pro použití do interiérů i exteriérů s normálním působením vlivů okolního prostředí. Jedná se o nejrozšířenější povrchovou úpravu lakovaných plechů s velmi dobrým poměrem ceny a kvality.

  

 ExtraMatt

Povrchová úprava ExtraMatt, jejímž základem je polyuretanový lak, je materiál s výbornou odolností povrchové úpravy v normálním prostředí a velmi dobrou odolností v mírně agresivním prostředí. Exkluzivní struktura Granite DeepMatt zajišťuje vysokou odlnost vůči UV záření a teplotním změnám.

X-Cover

X-Cover 50 je povrchová úprava nejvyšší kvality pro použití ve středně agresivním prostředí se zvýšenou odolností proti oděru a působení UV záření. Síla a složení finální vrstvy poskytuje nejlepší garanci stálobarevnosti v kombinaci s vysokou odolností proti korozi.

 

Barevná provedení

(najetím kurzoru na barevnou variantu zobrazíte dostupné síly plechu v daném odstínu)

 

Magnelis

 

Polyester 

 

ExtraMatt 

 

X-Cover 

Celková šířka 1071 mm
Celková výška 34 mm
Krycí šířka 1000 mm
Maximální délka 8000 mm
Minimální délka 500 mm
Tloušťka materiálu 0,5 - 1 mm
Min. sklon střechy