POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.
  • 1 z 6
 

Hydroizolační PVC fólie pro spodní stavbu NUMAPOL PVC N.I.

10 hodnocení
 

Nevyztužená hydroizolační fólie z měkčeného PVC, vyráběná vícenásobnou extruzí. Používá především jako hydroizolace proti zemní vlhkosti, stékající vodě a radonu. Je možné také využít ve skladbách plochých střech jako pojistná izolace, nesmí být vystavena působení UV záření. Je částečně odolná proti vybraným ropným produktům, má vysokou odolnost proti tlakové vodě a prorůstání kořenů, vynikající zpracovatelnost a svařitelnost, ohebnost za nízkých teplot.

Běžná cena 4 670 Kč
Ušetříte 1 040 Kč (–22 %)
Měrná cena 121 Kč / 1 m2
3 630 Kč / ks
4 392,30 Kč včetně DPH
Značka Numapol
Kategorie Pro spodní stavbu
Zvolte variantu
Numapol PVC N.I., tl. 1.0 mm, 1.5 x 20 m Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do: 24.7.2024
4 670 Kč 3 630 Kč / ks
4 392,30 Kč včetně DPH
   
 

Numapol PVC N.I. je nevyztužená hydroizolační fólie z měkčeného PVC, vyráběná vícenásobnou extruzí. Používá především jako hydroizolace proti zemní vlhkosti, stékající vodě a radonu. Je možné také využít ve skladbách plochých střech jako pojistná izolace, nesmí být vystavena působení UV záření. Je částečně odolná proti vybraným ropným produktům, má vysokou odolnost proti tlakové vodě a prorůstání kořenů, vynikající zpracovatelnost a svařitelnost, ohebnost za nízkých teplot.Představují jednoduché a účinné řešení všude tam, kde je třeba zadržovat vodu nebo jinou kapalinu.

Tloušťka 1 mm
Pevnost v tahu podélně / příčně 700/600 N/50mm
Barva černá
Materiál měkčené PVC
Funkce v konstrukci hydroizolační
* Upozornění * Informativní hodnoty, přesné najdete v tech. listu