POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.

Pro vodní díla, nádrže

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Hydroizolační PVC fólie pro spodní stavbu NUMAPOL PVC N.I. Kód: 1430120300301
  UV odolná hydroizolační PVC fólie NUMAPOL PVC I.
  Skladem (>5 ks)

  Nevyztužená hydroizolační fólie z měkčeného PVC, vyrobená vícenásobnou extruzí. Používá se především pro hydroizolace vodních staveb, jako jsou betonové a zemní kanály, nádrže, jezírka, řeky. Fólie je odolná proti dlouhodobému působení UV záření, může být ve styku s čerstvou nebo slanou vodou a tekutými chemikáliemi s nízkou koncentrací. Je vysoce odolná proti proražení a perforaci kořeny, a vykazuje vynikající zpracovatelnost, svařitelnost a ohebnost za nízkých teplot.

  8 300 Kč (–23 %)
  7 731,90 Kč včetně DPH
  6 390 Kč / ks
  Značka: Numapol
 • Hydroizolační PVC fólie, FLAGON CSL Kód: 1290000050670
  Hydroizolační PVC fólie, FLAGON CSL
  Externí sklad

  Nevyztužená hydroizolační fólie z měkčeného PVC, vyrobená vícenásobnou extruzí. Používá se především pro hydroizolace vodních staveb, jako jsou betonové a zemní kanály, nádrže, jezírka, řeky. Fólie je odolná proti dlouhodobému působení UV záření, může být ve styku s čerstvou nebo slanou vodou a tekutými chemikáliemi s nízkou koncentrací. Je vysoce odolná proti proražení a perforaci kořeny. Vrchní signální vrstva umožňuje rychlou vizuální kontrolu jakéhokoliv poškození fólie, ke kterému by došlo během pokládky.

  10 510 Kč (–28 %)
  9 032,65 Kč včetně DPH
  7 465 Kč / role
  Značka: Flagon

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem