POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.
  • 1 z 3
 

UV odolná hydroizolační PVC fólie NUMAPOL PVC I.

7 hodnocení
 

Nevyztužená hydroizolační fólie z měkčeného PVC, vyrobená vícenásobnou extruzí. Používá se především pro hydroizolace vodních staveb, jako jsou betonové a zemní kanály, nádrže, jezírka, řeky. Fólie je odolná proti dlouhodobému působení UV záření, může být ve styku s čerstvou nebo slanou vodou a tekutými chemikáliemi s nízkou koncentrací. Je vysoce odolná proti proražení a perforaci kořeny, a vykazuje vynikající zpracovatelnost, svařitelnost a ohebnost za nízkých teplot.

Běžná cena 8 300 Kč
Ušetříte 1 910 Kč (–23 %)
Měrná cena 213 Kč / 1 m2
6 390 Kč / ks
7 731,90 Kč včetně DPH
Značka Numapol
Kategorie Pro vodní díla, nádrže
Zvolte variantu
Numapol PVC I., tl. 1.5 mm, 1.5 x 20 m Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do: 24.7.2024
8 300 Kč 6 390 Kč / ks
7 731,90 Kč včetně DPH
   
 

Nevyztužená hydroizolační fólie z měkčeného PVC, vyrobená vícenásobnou extruzí. Používá se především pro hydroizolace vodních staveb, jako jsou betonové a zemní kanály, nádrže, jezírka, řeky. Fólie je odolná proti dlouhodobému působení UV záření, může být ve styku s čerstvou nebo slanou vodou a tekutými chemikáliemi s nízkou koncentrací. Je vysoce odolná proti proražení a perforaci kořeny, a vykazuje vynikající zpracovatelnost, svařitelnost a ohebnost za nízkých teplot. Představují jednoduché a účinné řešení všude tam, kde je třeba zadržovat vodu nebo jinou kapalinu.

Tloušťka 1,5 mm
Pevnost v tahu 1200 N/50mm
Prodloužení při přetržení > 250 %
Barva černá
Materiál měkčené PVC, UV odolné
Funkce v konstrukci hydroizolační
* Upozornění * Informativní hodnoty, přesné najdete v tech. listu