POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.
  • 1 z 4
 

Asfaltový pás natavitelný, modifikovaný SBS, vyztužený PES, s břidličným posypem, tl. 3,8 mm, -25°C, 1 x 8 m, SOPRALENE FLAM 180 ARD

5 hodnocení
 

Vrchní natavitelný pás, vyráběný z asfaltu modifikovaného elastomerem SBS. Pás je vyztužený netkanou polyesterovou rohoží. Horní povrch pásu je pokryt posypem břidlice a spodní povrch je pokryt spalitelnou fólií
Vhodný jako vrchní vrstva u vícevrstvých střešních hydroizolačních systémů, aplikuje se plnoplošným natavením pomocí plamene.

Běžná cena 1 370 Kč
Ušetříte 314 Kč (–22 %)
1 056 Kč / ks
1 277,76 Kč včetně DPH
Značka SOPRALENE
Kategorie Vrchní pásy s posypem
Zvolte variantu
SOPRALENE FLAM 180 ARD šedý, 1 x 8 m Externí sklad 1 370 Kč 1 056 Kč / ks
1 277,76 Kč včetně DPH
   
 

Vrchní natavitelný pás, vyráběný z asfaltu modifikovaného elastomerem SBS. Pás je vyztužený netkanou polyesterovou rohoží. Horní povrch pásu je pokryt posypem břidlice a spodní povrch je pokryt spalitelnou fólií. 

Vhodný jako vrchní vrstva u vícevrstvých střešních hydroizolačních systémů, aplikuje se plnoplošným natavením pomocí plamene. Natavuje se hořákem nebo horkým vzduchem na napenetrovaný podklad nebo na první vrstvu hydroizolace.

Vyniká ohebností za velmi nízkých teplot až do -25°C. Hmotnost role 38 kg, 30 rolí na paletě.

Tloušťka 3,8 mm
Materiál SBS modifikovaný asfalt
Materiál / výztuž netkaná PES rohož
Barva povrchu šedá nebo červená
Ohebnost za nízkých teplot -25° C
Rozměr 1 x 8 m
Hmotnost role 38 kg
Počet rolí na paletě 30 rolí
Funkce v konstrukci hydroizolační
* Upozornění * Informativní hodnoty, přesné najdete v tech. listu