POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.
 • 1 z 6
 

Hydroizolační HDPE fólie hladká, NUMAPOL HDPE, tl. 1 mm, 2 x 50 m

9 hodnocení
 

Hydroizolační fólie, vysoce kvalitní, životnímu prostředí přátelská. Pevná, UV stabilní, chemicky odolná, svařitelná horkým klínem i vysokofrekvenčně. Představuje jednoduché a účinné řešení všude tam, kde je třeba zadržovat vodu nebo jinou kapalinu. Vodní nádrže, těsnění hrází, jímky, vodojemy, rybníky, jezera, kanály, vodoteče, izolace proti zemní vlhkosti, ekologické stavby, skládky.

Dostupnost Skladem (>5 role)
Můžeme doručit do
23.4.2024
Běžná cena 14 600 Kč
Ušetříte 4 740 Kč (–32 %)
Měrná cena 98,60 Kč / 1 m2
9 860 Kč / role
11 930,60 Kč včetně DPH
   
Značka Numapol
Kategorie HDPE fólie
 

NUMAPOL HDPE jsou vysoce kvalitní, životnímu prostředí přátelské hydroizolační geomembrány. Představují jednoduché a účinné řešení všude tam, kde je třeba zadržovat vodu nebo jinou kapalinu.

NUMAPOL - Základní funkce a výhody

 • Nepropustnost 
  Nepropustnost je základní sledovanou a certifikovanou vlastností pro správný výkon hydroizolační funkce. NUMAPOL dokonale izoluje, brání prosakování i kontaminaci.
 • Pevnost, odolnost, rozměrová stálost 
  Pro své vysoké hodnoty pevnosti v tahu a silnou odolnost proti proražení je membrána NUMAPOL vhodná také pro aplikace v obtížných půdních podmínkách, odolává i prorůstání kořenů.
 • Chemická odolnost 
  Znamenitá odolnost jak alkáliím, tak kyselinám, činí z NUMAPOL materiál vyhledávaný nejen pro projekty, kde je zapotřebí izolovat vodu, ale i pro stavby s mnohem agresivnějším prostředím, jako jsou například jímky na hospodářskou kejdu.
 • UV stabilita 
  Díky speciálnímu chemickému složení polyolefinů použitých k výrobě NUMAPOL, stabilizovaných pomocí carbon black a antioxidantů, je garantována i dlouhodobá UV stabilita geomembrány.
 • Svařitelnost 
  Snadná svařitelnost obvyklými techologickými postupy, například horkým vzduchem, vysokofrekvenčně či horkým klínem, patří mezi základní charakteristiky hydroizolací NUMAPOL. Samozřejmostí je možnost provádění tlakem kontrolovatelných svarů.
 • Ekologie 
  Geomembrány NUMAPOL patří mezi produkty, které jsou přátelské k životnímu prostředí. Nevylučují jakékoliv cizí látky do svého okolí, splňují i náročné evropské předpisy pro styk s pitnou vodou. Sympatickou vlastností je jejich 100 % recyklovatelnost.

NUMAPOL - Hlavní aplikace

 • Vodní nádrže, těsnění hrází, jímky, vodojemy, rybníky, jezera, kanály, vodoteče
 • izolace proti zemní vlhkosti
 • ekologické stavby, skládky
Tloušťka 1 mm
Pevnost v tahu podélně / příčně 32/26 kN/m
Barva černá
Materiál vysokohustotní polyetylen HDPE
Funkce v konstrukci hydroizolační
* Upozornění * Informativní hodnoty, přesné najdete v tech. listu