POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.
 

Hydroizolační PVC fólie, VINITEX SAni

2 hodnocení
 

Nevyztužená hydroizolační fólie z měkčeného PVC, vyráběná vícenásobnou extruzí. Používá především jako hydroizolace proti zemní vlhkosti, stékající vodě a radonu. Je možné také využít ve skladbách plochých střech jako pojistná izolace, nesmí být vystavena působení UV záření. Je částečně odolná proti vybraným ropným produktům, má vysokou odolnost proti tlakové vodě a prorůstání kořenů, vynikající zpracovatelnost a svařitelnost, ohebnost za nízkých teplot.

Běžná cena Více informací v tabulce variant
Ušetříte 1 953 Kč (–27 %)
Měrná cena od 123,49 Kč / 1 m2
od 5 187 Kč / role
od 6 276,27 Kč včetně DPH
Značka Vinitex
Kategorie Pro spodní stavbu
Zvolte variantu
Vinitex SAni 1,0 mm, 2.10 x 30 m Externí sklad 8 820 Kč 7 780 Kč / role
9 413,80 Kč včetně DPH
   
Vinitex SAni 1,5 mm, 2.10 x 20 m Externí sklad 7 140 Kč 5 187 Kč / role
6 276,27 Kč včetně DPH
   
 

Hydroizolační fólie z měkčeného PVC vyztužená rozměrově stabilní skelnou vložkou určená do PŘITÍŽENÝCH plochých nebo šikmých střech, zejména střech přitížených kamenivem, dlažbou na terčích nebo zelených střech. Odolává prorůstání kořenů, mikroorganismům, povětrnostním a dalším běžným vlivům prostředí. Má vysokou propustnost vodních par, je svařitelná horkým vzduchem a recyklovatelná.

Tloušťka 1,0; 1,5 mm
Barva povrchu horní / spodní černá / černá
Materiál / výztuž PVC / bez výztuže
Funkce v konstrukci hydroizolační
* Upozornění * Informativní hodnoty, přesné najdete v tech. listu
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.