POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.

Potištěné, lakované

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Bazénová PVC fólie, potištěná s lakovaným povrchem, FLAGPOOL NG Printed Glossy Kód: 57504/MMB
  Bazénová PVC fólie, potištěná s lakovaným povrchem, FLAGPOOL NG Printed Glossy
  Externí sklad

  FLAGPOOL NG je nový koncept bazénových fólií, které zajišťují hydroizolaci,ochranu a dekorativní vzhled bazénu. Jsou vhodné pro nové bazény i rekonstrukce, na jakékoliv betonové podklady, omítnuté stěny, kovové plechy, dřevo.
  FLAGPOOL NG Printed Glossy jsou fólie potištěné atraktivním vzorem v povrchové úpravě lakováním a základní ceně, u některých speciálních vzorů pak s příplatkem k ceně za m2.

  29 700 Kč (–20 %)
  od 28 699,69 Kč včetně DPH
  od 23 718,75 Kč / role
  Značka: Flagpool
 • Bazénová PVC fólie, potištěná s lakovaným povrchem, protiskluzová, FLAGPOOL NG Printed Glossy Antislip Kód: 108076/MNB/ANT
  Bazénová PVC fólie, potištěná s lakovaným povrchem, protiskluzová, FLAGPOOL NG Printed Glossy Antislip
  Externí sklad

  FLAGPOOL NG je nový koncept bazénových fólií, které zajišťují hydroizolaci,ochranu a dekorativní vzhled bazénu. Jsou vhodné pro nové bazény i rekonstrukce, na jakékoliv betonové podklady, omítnuté stěny, kovové plechy, dřevo. FLAGPOOL NG Printed Glossy Antislip jsou potištěné fólie s lakovaným povrchem ve speciální protiskluzové úpravě a základní ceně, u některých speciálních vzorů pak s příplatkem k ceně za m2.

  6 675 Kč (–19 %)
  od 6 579,38 Kč včetně DPH
  od 5 437,50 Kč / role
  Značka: Flagpool

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.