POPTÁVKA NEJNIŽŠÍ CENY!!! CHCETE STAVĚT ČI REKONSTRUOVAT VAŠI STŘECHU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O CENOVOU NABÍDKU NA STŘEŠNÍ KRYTINY, PŘIPRAVÍME PRO VÁS VE SPOLUPRÁCI S PŘEDNÍMI VÝROBCI STAVENÍCH MATERIÁLŮ.
Akce Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

REWASI THERMO, difúzní fólie z polyesteru, rozměr 1,5 x 50 m, 6 týdnů provizorní zakrytí

15 hodnocení
 

Nejbezpečnější řešení pro vaši střechu! Difúzně otevřená třívrstvá pojistná hydroizolace na bázi polyesteru se zvýšenou tepelnou odolností 120 °C a UV stabilitou. Prodloužená záruka na trvanlivost garantovaná výrobcem. Velmi vhodné pro tmavé a plechové krytiny.

Běžná cena 3 300 Kč
Ušetříte 725 Kč (–21 %)
Měrná cena 34,33 Kč / 1 m2
2 575 Kč / ks
3 115,75 Kč včetně DPH
Značka REWASI
Kategorie Kontaktní fólie prémiové
Zvolte variantu
REWASI THERMO 130 Vyprodáno 3 300 Kč 2 575 Kč / ks
3 115,75 Kč včetně DPH
   
 

Kontaktní membrány REWASI THERMO jsou vyráběny německým výrobcem BWK Dachzubehor, který díky své více jak 20-leté tradici výroby střešního příslušenství zaujímá velmi pevné místo nejen na německém stavebním trhu.

Membrány jsou konstruovány jako vícevrstvé, kde hlavní ochranu vnitřnímu poréznímu filmu dávají masivní 2 vrstvy ochranných netkaných textilií z PET (polyester), které materiálu dávají maximální ochranu nejen proti poškození, UV záření, ale hlavně výrazně zvyšují teplotní odolnost až na + 150 °C (u variant ND).
Výrobce si je tak jistý kvalitou svých výrobků, že na tyto vybrané řady z PET nabízí záruku až 20 let!

Proč neustále výrobci hovoří o teplotní stabilitě?

Odpověď je jednoduchá, používání vícevrstvých membrán s plošnou propustností nemá delší historii než 15 let, kdy nahradily tehdy používané tzv. mikroperforované fólie. Pro výrobu prvních typů membrán byly a jsou používány materiály z PP (polypropylen), které mají jeden zásadní limit, a to je teplotní stabilita PP jen do + 80 °C. Výzkumy používaní kontaktních membrán ale postupně ukazují, že tato teplotní stabilita není dostatečná ani v našich středoevropských oblastech, kde se ukazuje, že u tmavých typů krytin (nemluvě o plechových) se hlavně v osluněných stranách střech vyskytuje teplota střešního pláště výrazně překračující teplotu + 100 °C. Proto hledají výrobci jiné typy materiálu a polyester je momentálně tou nejlepší variantou.

Rozměr 1,5 x 50 m
Teplotní stabilita +120 C
Záruka od výrobce 10 let
Třída dle ZDVH UDB/A a USB/A
Kategorie střech dle ZDVH 6, 5, 4, 3